خانه / کسب و کار / چگونه یک وب سایت ایجاد و کسب درامد کنیم: ۹ مرحله

چگونه یک وب سایت ایجاد و کسب درامد کنیم: ۹ مرحله

ایجاد یک وب سایت می تواند بسیار سرگرم کننده باشد. اگر شما آن را به درستی انجام دهید، حتی می توانید از آن برای کسب درآمد استفاده کنید. این اینستاش به شما کمک می کند یک وب سایت ایجاد می کند، همچنین نحوه کسب درآمد از آن را نیز آموزش می دهد.

خلاصه دوم ۱۰

۱٫ هدف خود را تعریف کنید و بازار را پیدا کنید.

۲٫ یک دامنه را در نظر بگیرید و سایت خود را بسازید.

۳٫ به طور منظم سایت خود را به روز نگه دارید.

۴٫ برای Google AdSense ثبت نام کنید و سایت خود را در رسانه های اجتماعی ارتقا دهید.

۵٫ به معیارهای خود توجه کنید و به عنوان یک وابسته ثبت نام کنید.

روش اول: خلق کردن وب سایت

هدف خود را تعریف کنید برای جذب هر سرمایه گذار (به شکل تبلیغ کنندگان) شما باید مکان خود را برای فروش محصولات خود داشته باشید. جذب تبلیغ کنندگان باید هدف اصلی شما باشد؛ زیرا این امر باعث می شود که آرزوهای مالی شما موفقیت آمیز باشد. بدانید که چه تبلیغاتی یا الگوریتم های قرار دادن تبلیغات در یک محل تبلیغات (به عنوان مثال وب سایت شما) دنبال می کنند: به طور کلی، خریداران بالقوه با درآمد قابل استفاده هستند که سایت شما را در تعداد قابل توجهی بازدید می کنند و علاقه مند به محصولاتی هستند که نزدیک به محتوای مرتبط هستند در سایت شما پس از آن، چیزی که شما در یک سایت میخواهید، جذب و نگهداری بازدیدکنندگان زیادی است. هرچه طول می کشد، بیشتر احتمال دارد که آنها در نهایت سایت خود را با کلیک بر روی دکمه برگشت، اما در لینک های تبلیغ خود را ترک کنید.

یک بازار را پیدا کنید برای تولید بیشتر ترافیک، و در نتیجه بیشترین درآمد، در بازار هدف خود انتخاب کنید. در حالی که هر جمعیت شناسی دارای نقاط قوت و نقاط ضعف است، مطالعات نشان داده اند که افراد جوان عموما خوش بین و پرماجرا هستند – و در نتیجه احتمالا با کلیک بر روی تبلیغ آسان تر می شوند. به خاطر داشته باشید که هدف کلیک، نه فروش است: این چیزی است که درآمد شما را تولید می کند. هنگامی که بازدید کننده از سایت شما خارج شده است، برای فروش به فروش می رسد. بدون توجه به نتیجه، پرداخت می کنید. جستجو در وب برای روند و ایده هایی برای وب سایت ها، و شامل سال در جستجوی خود، به طوری که شما اجتناب از هدر رفتن نتایج جستجو در آنچه داغ در سال ۲۰۰۶ بود. به عنوان مثال، جستجو در گوگل برای “ایده های وب سایت ۲۰۱۲” نزدیک به یک میلیارد نتیجه بازگشت. از آنجا، این موضوع فقط از طریق کشف کردن ایده هایی است که مورد توجه شما قرار گرفته است.

امن دامنه در روزهای پایانی قرن بیست و یکم، شما می توانید یک نام تجاری ایجاد کنید و دامنه ای برای مطابقت پیدا کنید. این روزها، تقریبا غیرممکن است. با این حال، شما می توانید خلاقانه با نام hyphenated باشد. در حالی که “geeks.com” (و .net، .org، حتی .xxx) گرفته شده است، در عوض، چیزی مانند “website-4-g33ks” را امتحان کنید. یک راه خوب برای ادامه دادن این است که دامنه “.com” را امن کنید، یک میزبان را پیدا کنید (بسیاری از ثبت کننده های دامنه نیز میزبان سایت ها هستند)، و سایت خود را ایجاد می کنند. این مزیت انعطاف پذیری در طراحی و نصب کدهای سفارشی دارد. همچنین شما می توانید با یک سرویس از قبیل Blogger، از Google یا WordPress ثبت نام کنید – هر دو نه تنها نام سایت شما را در مقابل نام سرویس خود قرار می دهند (به عنوان مثال geeks.wordpress.com) شما و یک وب سایت به صورت رایگان. مزیت، به جز آن، این است که Blogger و وردپرس تعداد زیادی از قالب های واقعا طراحی شده را به شما ارائه می کند تا سایت شما عالی و جذاب باشد. نزولی این است که معمولا قبل از اینکه شما بتوانید هر گونه سفارشی جدی را انجام دهید، نسخه “طرفدار” (به عنوان مثال پرداخت میشود) طول می کشد.

ساخت سایت خود با استفاده از قالب های ارائه شده، یا سایت طراحی خود (یا از طراح)، وب سایت خود را با هم ترکیب کنید. آنچه شما انجام می دهید تقریبا به طور کامل در بازار شما در تلاش برای رسیدن به آن است. باز هم، هر چند، که آیا شما در نهایت ارائه خدمات شخصی، مانند “تعمیر خودرو سایت Cleavon است،” و یا یک سایت وب محور کل مثل “دهان آبیاری دستور العمل سارا،” هدف این است که برای نگه داشتن مردم در سایت خود. این بدان معناست که محتوای پادشاه است همانگونه که تا کنون بوده است. اگر شما یک سرویس ارائه می دهید، سایت شما می تواند محتوای خاص خود را در اختیار شما قرار دهد. برای مثال، Cleavon ممکن است برخی از مقالات اساسی در مورد تغییر روغن، تثبیت یک تخت یا پرسش و پاسخ در مورد همه صداهای کمی که ماشین ممکن است داشته باشد داشته باشد. سارا می تواند ویژگی، همراه با دستور العمل، اطلاعاتی مانند وزن و اندازه گیری تبدیل، تفاوت بین انواع آرد، و داستان های موردی از بلایای آشپزخانه و موفقیت. در هر دو مورد، فراتر از ارائه خدمات اولیه ارائه می دهد به بازدید کنندگان دلیل به چسبیده و کلیک بر روی تبلیغات.

تازه نگه دار یک یا دو مقاله را ارسال نکنید و یک روز آن را بنویسید. به یاد داشته باشید که این جریان درآمد شما است که ما در حال صحبت کردن در مورد توسعه است، بنابراین فکر کنید که آن را به عنوان زمان شغلی یا زمان تمام وقت خود قرار دهید، هر زمان که بخواهید چک های مربوط به پرداخت را در اختیار داشته باشید، هر روز به آن اختصاص دهید. هرچه بیشتر بنویسید، علاقه بیشتری به سایت شما خواهد داشت. بیشتر علاقه شما به سایت شما، بیشتر افراد آن را دنبال خواهد کرد. و مهمتر از همه، سایت شما بیشتر به الگوریتم های قرار دادن تبلیغات ظاهر می شود. بیشتر تبلیغات = بیشتر کلیک = پول بیشتری. هرگز این هدف را از دست ندهید.

ثبت نام برای Google AdSense AdSense براساس محتوای سایت شما، تبلیغات را برای کالاها و خدماتی که مربوط به بازدیدکنندگان سایت شما است، قرار می دهد. هر زمان که یک تبلیغ در سایت شما نمایش داده شود، یا یک آگهی در آن کلیک می شود، پرداخت می شود. شما برای هر برداشت (مشاهده) یا کلیک بر روی یک مقدار بسیار کوچک پرداخت می کنید. بنابراین، ترافیک بیشتری که تولید می کنید، بیشتر کلیک ها و برداشت هایی که در اختیار دارید و پول بیشتری دریافت خواهید کرد.

سایت خود را ارتقا دهید هر زمانی که شما پست می کنید، هربار که تغییر ایجاد می کنید، هر زمانی که یک دوره را به یک علامت تعجب تغییر دهید یا درست کنید، "به" به "آن"، جهان را از طریق توییتر، فیس بوک، وبلاگ Tumblr، LinkedIn، و تمام بقیه دنیای رسانه های اجتماعی. کلید گسترش این کلمه است.
حسابهای مربوط به همه موارد فوق را داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که پیوند های برجسته ای به وب سایت شما در همه آنها وجود دارد.
شروع یک کمپین ایمیل نیز هست یک بار در هفته یک سایت "بهترین سایت من" HTML را به اندازه کافی مکررا منتشر می کند که مردم از محتوای آن لذت می برند، اما نه خیلی زیاد که آن را هدر می دهد.

درباره‌ی Amir

Check Also

چطوری پول به دست بیاوریم خیلی سریع؟

فروش چیزهایی که دیگر نیازی ندارید یک راه سریع و آسان برای ساختن پول است. …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *