خانه / دسته‌بندی نشده / ۵ راه واقعی در پول آنلاین

۵ راه واقعی در پول آنلاین

چند مقاله در مورد ایجاد پول آنلاین وجود دارد؟ هزاران نفر میلیون ها نفر کافی؟ شاید. اما یک مشکل وجود دارد. بسیاری از آنها فقط میدانهای فروش هستند تا شما را مجبور به ثبت نام برای سمینار، وبینار، جلسه آموزشی کننده تا خودشان را میلیونر کنند.

همین ها هستند که پول آنلاین را ساختن بد نام کرده اند. راه های قانونی برای پول آنلاین وجود دارد. مشکل این است که راه های واقعی برای کسب درآمد، برنامه های “ثروتمند شدن سریع” نیستند. اکثر آنها قبل از بعد زمان به کارهای زیادی نیاز دارند و گاهی اوقات بسیار پشتکار نیاز دارند. اما اگر واقعا میخواهید آنلاین پول در بیاورید، در خانه کار کنید یا ایده را به یک کسب و کار تبدیل کنید، می توانید آن را انجام دهید. شما حتی می توانید با برنامه ها درآمد کسب کنید، اگر نمی خواهید تمام راه را به کامپیوتر بسپارید. من قصد دارم به شما در مورد انواع راه های مشروع برای پول آنلاین به شما بگویم. از آنجا که ما در مورد مشاغل قانونی صحبت می کنیم، باید … خوب، قانونی است. بسیاری از این گزینه ها شغل واقعی هستند که اگر شما بخواهید پرداخت کنید، باید ساعت ها را بپردازید. آنها همچنین نیاز به کار واقعی دارند. در اینجا چند نکته برای دریافت شغل وجود دارد:

آن را جدی بگیر. بله، شما برای کار آنلاین درخواست می کنید. بله، شما می توانید کار را در لباس زیر انجام دهید، اما این بدان معنا نیست که این “کار واقعی” نیست. شما تنها کسی نیستید که بخواهد لباس زیر را بپوشد. در واقع، رقابت آنلاین احتمالا بالاتر از آن است که در منطقه شما اتفاق می افتد.

حرفه ای باشید هنگامی که یک رزومه را ارسال می کنید، آن را در ALL CAPS تایپ نکنید و از قفل کلاه مانند طاعون اجتناب کنید. می دانید چگونه از آن استفاده کنید بدون اینکه بی معنا باشد. با جملات کامل با دستور زبان مناسب بنویسید. مطمئنا استثنائات وجود خواهد داشت، اما حتی با استثناء، شما باید آن را حرفه ای نگه دارید. شما باید دیدگاه های خاص خودت را بنویسی.

بده به برخی، اما نه همه. این که آیا شما نمونه های نوشتاری، نمونه کارهای عکاسی و یا لینک های خود را به کار خود ارائه می کنید، مثال های کافی برای به دست آوردن این ایده بدهید، اما نه چندان که حتی نمی دانند کجا شروع شوند. و در حالی که ما در مورد موضوع هستیم، برخی از اطلاعات پس زمینه خود را به آنها ارائه می دهیم، اما داستان زندگی آنها را به آنها نمی گویم.

دوبار خودتان را چک کنید قبل از اینکه به ضعف خود کلیک کنید. اطمینان حاصل کنید که همه چیزهایی که به یک شرکت ارسال می کنید، خلاصه، ایمیل یا نمونه کارها، خوب است. دو دستورالعمل و اصطلاحات خود را بررسی کنید و برای بررسی خطا از املا استفاده کنید! این به ویژه مهم است که به نام شرکت می آید. نام خود را اشتباه نپرسید و مطمئن باشید که آن را تایپ کنید چگونه آن را تایپ کنید.

۱٫ وب سایت هایی که پرداخت می کنند

بیایید جلو برویم و این را از نظر دوره کنیم. انواع وب سایت هایی وجود دارد که به شما برای چیزهای مختلفی نظیر خرید، نظرسنجی یا آزمایش محصولات پول پرداخت می شود. نه، من هیچ هزینه ای برای تبلیغ هر یک از اینها ندارم و هیچ، این وب سایت ها شما را یک میلیونر نخواهند ساخت، اما برای کسب پول اضافی عالی هستند.

۲- نوشتن آزادانه

نوشتن بی نظیر یکی از محبوب ترین روش های کسب درآمد آنلاین است. بسیاری از مترجمان آزاد موفق می توانند به طور متوسط ​​۵۰ سنت الی یک دلار در هر کلمه درآمد. بعضی ها دو برابر می توانند درآمد کسب کنند.

۳- محصولات خودتو بفروش

از آنجا که ایده مزایده های آنلاین به وجود آمد، بازار فروش آنلاین افزایش یافته است. بسیاری علاقه مند هستند، اما نمی دانند چگونه شروع به کار کنند. هنوز هم همه انواع روش های کسب درآمد با فروش آنلاین وجود دارد.

۴-وبلاگ نویسی

هی نگاه کن، یک مقاله در مورد ساخت پول آنلاین است که به وبلاگ نویسی اشاره نمی کند. . . آه صبر کن، اینجاست. اول، من یک وبلاگنویس هستم، بنابراین به نظر می رسد اشتباه است که آن را ذکر نکنم، اما مهمتر از همه، این یک راه قانونی برای کسب درآمد است. این کاملا ممکن است حداقل راه مستقیم در این لیست، اما این بسیار قابل اجرا است و همچنین کاملا احتمالا جالبترین راه در این لیست است. من عاشق وبلاگ نویسی هستم و صدها وبلاگ نویسی را می شناسم که احساس می کنند. بنابراین بگذارید درباره وبلاگ نویسی پول و آنچه که واقعا به معنای آن است صحبت کنیم. وبلاگ نویسی چیزی است که نیازمند صبر، استقامت و انضباط است. این ممکن است به معنای نوشتن هر روز برای بیش از یک سال قبل از اینکه شما واقعا شروع به دیدن هر پول از آن. استثنائات در قاعده وجود دارد، اما از ارتباط من با سایر وبلاگ نویسان، به نظر می رسد بسیار معمول است که قبل یا بعد از هر مقدار جدی پول، یک یا حتی دو سال وبلاگ، نام تجاری و قدرت خود را بنویسید.

۵-شرکت های کار در خانه

در نهایت، برخی از شرکت هایی وجود دارند که شما را از راحتی خانه خود استخدام می کنند.

 

درباره‌ی Amir

Check Also

روش پول دار شدن با هدف های مالی بخصوصی

برای انجام روش پول دار شدن کافی است: «اگر دست به انجام کاری بزنید که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *