خانه / دسته‌بندی نشده / ۹ ایده جدید وب سایت برای کارآفرینان برای کسب درآمد

۹ ایده جدید وب سایت برای کارآفرینان برای کسب درآمد

این مقاله برای کسانی که به دنبال ایده های وب سایت جدید هستند که واقعا به دنبال پول درآوردن از اینترنت هستند. هر یک از ما ایده های جدیدی به خصوص در حوزه مورد علاقه داریم.

در حقیقت، مردم بیشتر وقت خود به ایده های خود توجه نمی کنند. ما نمی توانیم پیش بینی کنیم که چگونه یک ایده “احمقانه” ممکن است زندگی شما را تغییر دهد. این نیز برای کسب و کارهای اینترنتی مبتنی بر وب مناسب است. با تکامل وبلاگ ها و ابزار رسانه های اجتماعی، در زمینه کسب و کار آنلاین، رشد زیادی می کند.

جالب توجه است، تمام ایده های شما ممکن است به خوبی کار کنند. با توجه به نیازهای بازار (که تقاضا است)، کمی از شانس شما نیاز است، در حالی که ارزش ایده شما متفاوت است. بنابراین من فکر کردم به اشتراک گذاری ایده های خودم که شایع تر هستند و ارزش دیدن وب سایت بعدی را دارند.

# ۱ موضوع مورد علاقه برای سود مفید است.

موضوعات مورد علاقه همیشه در اینترنت داغ هستند. آن را سریعتر گسترش می دهد و به سرعت به مردم توجه می شود. مردم در تمام صنایع روند را دنبال می کنند و هر کس می خواهد با آخرین اخبار و اخبار ارتباط برقرار کند.

ایده این است که تمرکز یک بازار خاص و به اشتراک گذاشتن آخرین روند. به این ترتیب شما می توانید مخاطبان گسترده تر را تحت کنترل خود را با آنها را به دنبال وب سایت خود را. شما می توانید بازدیدکنندگان هدفمند بیشتری را به این نوع از وب سایت های در حال توسعه هدایت کنید. ابزارهایی مانند trendsmap، trends Google به شناسایی چنین موضوعاتی در هر زمان کمک می کند.

 

# ۲ انجمن های گفتگو (در موضوعات داغ آینده) که به تنهایی رشد می کند.

بحث در مورد یک موضوع اتفاق می افتد و هرگز به پایان نمی رسد. هر یک از نظر های مختلفی داشته و همیشه یک نفر برای بحث و گفتگو وجود دارد. ایده این است که یک انجمن را در یک موضوع “آینده داغ” آغاز کنیم. برای شروع از امروز، موضوعات مشابه در اینترنت را بیابید.

به عنوان مثال، تلویزیون های ۳D در حال ظهور هستند و در عرض ۱-۲ سال جهان کامل به سرگرمی های ۳D حرکت خواهد کرد.
با توجه به این که در ذهن داشته باشید، امروز زمان مناسب برای راه اندازی «انجمن ۳D» برای ورود به بازار پیشتر است. به طوری که پس از ۱-۲ سال، انجمن شما صنعت تلویزیون سه بعدی را هدایت خواهد کرد.

 

# ۳ به سادگی، ساخت وب سایت های نیش

ساده ترین ایده ها، ساختن وب سایت های وب سایت یا وبلاگ ها. بسیاری از بازاریابان وابسته موفق این استراتژی کسب و کار را اعمال می کنند. یک وب سایت کوچک را روی یک بازار میکرو ایجاد کنید و محصولات خود را با تمرکز بر یک مخاطب کوچک به فروش برسانید. ساخت ۵-۱۰ چنین وب سایت ها، نشستن و کسب درآمد. این یک ایده رایج است، اما کار می کند تنها زمانی که شما بازی بازی (بهینه سازی موتور جستجو) عاقلانه است.

 

# ۴ فروشگاه وب برای فروش Android / iPhone / Tablet Apps در بازار متمرکز.

بازار اندرویدی، آیفون بسیار زیاد است. انتظار می رود که در سال های آینده حتی بیشتر شود. حتی اکنون دلیلی برای ورود به این بازار وجود دارد، اما شما می توانید به راحتی شکاف در بازار را پر کنید. تمرکز یک مخاطب خاص و فروش برنامه های دستی را به آنها اختصاص دهید.

به عنوان مثال، یک فروشگاه برنامه را با تمرکز بر “نوجوانان” یا “زنان” یا “صنایع بازی های کودکان” شروع کنید یا تمرکز کنید “بازار قرص رایانه (در حال ظهور)” که مطمئنا به خوبی کار می کند. در حال حاضر روزها مردم پشت این نوع برنامه های دستی دست به دامن می زنند.

 

# ۵ سایت آمازون محصول – هنوز هم کار می کند!

آمازون هنوز مسابقه را ادامه می دهد نرخ تبدیل در آمازون در مقایسه با سایر شبکه ها بالاتر است. مردم راحتی بیشتری برای خرید محصولات آمازون دارند. به سادگی، تبدیل به یک وابسته آمازون و ترویج انواع محصولات آمازون از طریق وب سایت خود را. این کسب و کار هنوز هم کار می کند در حالی که شما قادر به رانندگی بازدید کنندگان که به دنبال محصولات آنلاین (من منظور خریداران).

# ۶ وب سایت های حل مسئله ساده.

کاربران اینترنت اغلب به دنبال راه حل برای مشکلات خود هستند. ایده این است که چنین مشکلی را حل کنیم و راه حل را ارائه دهیم.

یک وبسایت ابزار ساده که کاربر را وارد می کند و به آنها کمک می کند مشکلات خود را حل کنند. چند نمونه، یک ماشین حساب ساده مالی آنلاین، ماشین حساب بیمه آنلاین و غیره تمرکز یک مخاطب خاص به خوبی کار می کند.
این ها نوعی از وب سایت هایی هستند که “ساختن و فراموش” می کنند و به طور مداوم در بازار رشد می کنند.

# ۷ سایت های اجتماعی رسانه های اجتماعی.

نرم افزار رسانه های اجتماعی یا خدماتی همچنان مورد نیاز است. یک برنامه وب ساده را ایجاد کنید که به مدیریت ابزارهای رسانه های اجتماعی مانند توییتر، فیس بوک در یک صفحه کمک می کند. همه شما باید از API های موجود توسعه دهنده خود برای ساخت چنین ابزارهایی استفاده کنید. این نوع ابزارها در بازار تقریبا اشباع هستند، اما هنوز هم می توانید به یک بازار خاص / مخاطب محدود کنید.

علاوه بر این، می توانید اقدامات بیشتری را در ارتباط چند ابزار رسانه های اجتماعی در یک مکان انجام دهید.

در اینجا نمونه های ساده ای از ابزار رسانه های اجتماعی هستند.

# ۸ بازار خدمات بهداشتی – هنوز هم کار می کند!

هرچند تکنولوژی تغییر می کند، بازار خدمات بهداشتی در همه جا غالب است. همیشه برای ورود به این بازار رقابتی وجود دارد اما ارزش سرمایه گذاری وقت و پول خود را دارد. باز هم، همیشه باید در ایده خود به سوی یک مخاطب خاص متمرکز شوید.

یک دایرکتوری ساده برای قرار دادن متخصصین پزشک در محل یا یک دایرکتوری برای قرار دادن متخصصین مشاور در محل خود، چند نمونه از آنها است.

# ۹ همیشه فکر می کنم، “خارج از جعبه”.

این یک نقطه عمومی است، همیشه از جعبه فکر می کنید. در عوض با دیگران به جای آن بروید، در آنچه انجام می دهید، “واریانس کم” را نشان دهید. این واریانس موقعیت شما را برنده می کند. وب سایت ها برای سود استفاده می شود، به شرطی که بتوانید مخاطبان مناسب را بیابید و آنها را راضی کنید.

نکات در هنگام اجرای ایده های وب سایت جدید شما.

ایده ای که هرگز منسوخ نگردد – مطمئن شوید که ایده شما هرگز منسوخ یا زمان محدود نمی شود. به عنوان مثال، اگر شما در حال اجرای ایده خود هستید، اطمینان حاصل کنید که امروز در ۲۰۱۵ و حتی پس از سال ۲۰۲۰، زندگی می کند.
همه فعالیت ها و اهداف خود را برنامه ریزی کنید – برنامه ای را برای وب سایت جدید خود ایجاد کنید و آن را تا زمانی که به هدف خود برسید، بردارید. اهداف منطقی ای که قابل دستیابی هستند، به طوری که شما می توانید وب سایت جدید خود را به طور مداوم رشد کنید.
فکر می کنید مدت زمان و کار برای مدت طولانی – همیشه برای نتایج دراز مدت فکر می کنم و نه فقط برای امروز امروز فکر می کنم فردا. پیش بینی ایده خود و کار برای نتایج بلند مدت، به این ترتیب وب سایت جدید خود را در مسیر موفقیت به سمت راست است.
هرگز از دست ندهید – هرگز ایده جدید خود را از دست ندهید. اکثر موارد، وقت لازم است تا وب سایت جدید خود را به ارمغان بیاوریم، بنابراین صبر و تلاش برای نتایج.
برای نتیجه گیری، فقط یک وب سایت جدید را با یک ایده آغاز نکنید. در عوض، وقت کافی برای تجزیه و تحلیل ایده ای که دارد کار می کند؟ کدام ایده است؟ و به عنوان یک کارآفرین، تصمیم عاقلانهتری پیدا میکند، نیازی به عجله نیست!

درباره‌ی Amir

Check Also

۱۰ راه ساده برای پول آنلاین

فناوری توانسته است راه خود را به هر جنبه ای از جامعه ما بفروشد، و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *